İclal Aydın gizlice boşandı

13.07.2019
A+
A-

Ünlü oyuncu ve yazar İclal Aydın dört yıllık evliliğini gizlice bitirdi. İclal Aydın, üçüncü evliliğini de sürdüremedi. İclal Aydın daha önce ünlü yönetmen Kemal Başbuğ, yazar Tuna Kiremitçi ile de evlenip boşanmıştı.

İclal Aydın gizlice boşandı

İclal Aydın gizlice boşandı. İclal Aydın Efe Kubilay evliliği bitti. Dört yıldır evli olan İclal Aydın Efe Kubilay çifti gizlice boşandı. 

İclal Aydın, ‘O Hayat Benim’ adlı dizinin setinde Efe Kubilay ile tanışıp evlenmişti. İclal Aydın ile Efe Kubilay dört yıldır evliydi.

Görüntü yönetmeni Efe Kubilay ile İclal Aydın’ın evliliğinin Nisan ayında bittiği ortaya çıktı. Nisan ayında gizlice boşanan çift dostça görüşüyor. 

2015 yılının Haziran ayında evlenen çiftin, 3 ay önce İzmir’de anlaşmalı olarak boşandıkları ortaya çıktı. İclala Aydın, ilk evliliğini yönetmen Kemal Başbuğ ile 2002 yılında yapmıştı. Bu evlilik 2005 yılında sona ermişti.

Kemal Başbuğ ile evliliğinden Lal adında bir kızı olan İclal Aydın, 2006 yılında Tuna Kiremitçi ile evlendi.

İkinci evliliğini Tuna Kiremitçi ile yapan İclal Aydın, bir yıl sonra boşandı.

Üçüncü evliliğini görüntü yönetmeni Efe Kubilay ile yaptı. İclal Aydın’ın Efe Ünal ile olan evliliği 4 yıl sürdü. Urla Aile Mahkemesi’nde anlaşmalı olarak boşanan çiftin birbirlerinden maddi ya da manevi hiçbir talepte bulunmadığı belirtildi. 

ETİKETLER: ,
Kenan Kaldan
Kenan Kaldan
Ortaokul yıllarında gazete bayisinde çalışırken çok fazla çizgi roman ve gazete okuduğu için işten atılmış. Çizgili kağıt sevmeyenlerden. Birikmiş notlarını, günlüklerini kitaplaştıracağı günü heyecanla bekliyor.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.