İstanbul Sessiz Sinema Günleri’nde yüz yıllık filmler

sessiz_sinema_gunleri_09

Zamana meydan okuyan filmler 3. Uluslararası İstanbul Sessiz Sinema Günleri’nde izleyicilerle buluşuyor. 15-18 Aralık 2016 tarihleri arasında düzenlenecek etkinlik ‘Yol ve Yolculuk’ temasıyla gerçekleşiyor.

Sessiz sinemanın eşsiz örneklerinin sinemaseverlerle buluşacağı Uluslararası İstanbul Sessiz Sinema Günleri’nin üçüncüsü, 15-18 Aralık 2016 tarihleri arasında Akbank Sanat, İtalyan Kültür ve Fransız Kültür merkezlerinde seyirciyle buluşuyor. Sinemanın öncü örneklerini canlı müzik eşliğinde bir araya getiren festivalde, yerli – yabancı akademisyenler, araştırmacılar, küratörler tarafından her filme özel birer sunum yapılıyor.

Yavuz Rençberler
Yavuz Rençberler
724kultursanat.com ‘un kurucusu. Gazeteci, televizyon programcısı, iletişim danışmanı. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo TV mezunu. Türkiye Gazeteciler Cemiyeti ödülü sahibi. Mesleğinin verdiği refleks ve pratiklikle kültür sanat alanında olanları değerlendirmeye paylaşmaya çalışıyor. İçinde insan olmayan kitaba, içinde kitap olmayan insana inanmıyor. İnsanın yazılmamış sayfalarının yazılanlardan daha çok olduğuna inanıyor. İletişim: yavuz@724kultursanat.com
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.