Köpekler için takma kirpik de çıktı

31.03.2019
A+
A-

Köpekler için takma kirpik ABD’de yarın piyasaya çıkıyor. Hayvan severler ürüne tepki gösteriyor.

Köpekler için takma kirpik de çıktı. Gün geçmiyor ki sevimli dostlarımız için yeni ürünler piyasaya sürülmesin. Ev arkadaşlarımızın keyifli bir yaşam sürmesi için endüstri yeni ürünleri beğeniye sunuyor. Bunlardan biri de ABD’de reklamı yapılan ve merakla beklenen köpekler için takma kirpik… 

Huda Beauty adlı ABD’nin dünyaca ünlü makyaj ve güzellik ürünleri firması köpekler için takma kirpik tanıtımını yaptı. Köpek takma kirpikleri 1 Nisan 2019 tarihinde piyasada olacak. Hayan severlerin ürün piyasaya çıktıktan sonra verecekleri tepki ise merak konusu. Kadınların yıllardır kullandığı takma kirpikler bu kez köpekler için hazırlandı. 

Kadınların kullandığı şekilde köpeklerin gözüne de takılan kirpiklerin ilgi uyandırıp uyandırmayacağı merak ediliyor. Köpek takma kirpiği kimi hayvanseverlerin tepkisini çekti bile… Hayvanların doğal durumlarından uzaklaştırılmaması gerektiğini savunan hayvanseverler ürünü protesto etmeye hazırlanıyor. 

Kenan Kaldan
Kenan Kaldan
Ortaokul yıllarında gazete bayisinde çalışırken çok fazla çizgi roman ve gazete okuduğu için işten atılmış. Çizgili kağıt sevmeyenlerden. Birikmiş notlarını, günlüklerini kitaplaştıracağı günü heyecanla bekliyor.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.