Lady Gaga ve Salma Hayek seks sahnesi filmden çıkarıldı

22.01.2022
A+
A-

Lady Gaga, House of Gucci filminde Salma Hayek ile seviştiği sahnelerin çıkarıldığını açıkladı.

Lady Gaga ve Salma Hayek seks sahnesi filmden çıkarıldı

Lady Gaga ve Salma Hayek seks sahnesi filmden çıkarıldı. Ünlü şarkıcı ve oyuncu Lady Gaga, son filmi House of Gucci ile sinema seyircisiyle buluşmaya devam ederken dikkat çeken bir açıklamada bulundu. 

ABD’li şarkıcı ve aktris Lady Gaga, House of Gucci filminde Salma Hayek ile bir cinsel ilişki sahnesinin bulunduğunu ancak bu sahnelerin kesildiğini söyledi. 

House of Gucci filmindeki seks sahnesi ile ilgili ilk kez konuşan Lady Gaga, Salma Hayek ile rol gereği cinsel ilişkide bulunduklarını söyledi. Ridley Scott’un yönettiği filmdeki seks sahnesinin filmden çıkarıldığını açıkladı.

House of Gucci film yıldızları bir panelde buluştu. Lady Gaga filmle ilgili dikkat çeken açıklamayı burada yaptı. Gaga “Bu filmin görmediğiniz bir yanı var” ifadelerini kullandı.

Belki daha şehvetli hale gelir

Lady Gaga ve Salma Hayek seks sahnesi hakkında ünlü yıldız şu ifadeleri kullandı:

“Bu filmin görmediğiniz bir yanı var, Pina ve benim cinsel ilişki yaşadığımız yer. Tamam evet, yönetmenin kurgusu, kim bilir. Ama bu Ridley Scoot’ın yönetmenliğinin kanıtı çünkü o noktaya gitmemize izin vermişti. Salma’yla sette olduğumuzu ve ‘Maurizio öldükten sonra belki daha şehvetli hale gelir’ diye düşündüğümüzü hatırlıyorum.”

Söz konusu sahnenin filmden çıkarılma sebebinin ise filmin uzunluğu olduğu söyleniyor. Filmin sinemalarda yayınlanan kurgusunun süresi 2 saat 38 dakika.

Pelin Çite
Pelin Çite
İki yumurta kıramayıp koltuğunun altında 5 kitap taşırken, otobüste ayakta okuyanlardan. Hızlı okuma ve hızlı yazma kurslarını ortaokulda tamamlamış. ABD’de sinema eğitimi aldı. Eski film koleksiyonu yapmayı seviyor.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.