Top Gun Maverick için Lady Gaga’dan özel klip

1986 yılında beyazperdede seyirciyle buluşan Top Gun filminin devamı yakında sinemada. Top Gun Maverick adlı devam filmi için Lady Gaga özel bir klip çekti.

Top Gun Maverick için Lady Gaga‘dan özel klip… Hollywood sinemasının 1986 yılında beyazperdeye sürdüğü Top Gun Maverick adlı filmin devamı niteliğindeki Top Gun: Maverick, 27 Mayıs’ta sinemalarda vizyona giriyor. 

Yönetmenliğini Joseph Kosinski’nin üstlendiği Top Gun Maverick filminde başrolde yine Tom Cruise var. Ehren Kruger ile filmin baş rolünde oynayan Tom Cruise, ilk filmde seyircinin hafızalarına kazınan bir oyunculuk ortaya çıkarmıştı. 

Filmin vizyona girmesine sayılı günler kala Lady Gaga, özel bir klip çekti.

Top Gun Maverick filmi için Lady Gaga ile çekilen özel klipte yeni filmden etkileyici görüntülerle birlikte 1986 yılında beyazperdeye gelen Top Gun filminden de duygusal sahneler yer alıyor.

Lady Gaga, “Hold My Hand” single için kamera karşısına geçti. Lady Gaga‘nın “Hold My Hand” adlı şarkısının klibi Top Gun Maverick için çekildi.

Klibin yönetmenliğini de Top Gun Maverick’in yönetmeni Joseph Kosisnski üstlendi.

Klipte Lady Gaga’yla birlikte yeni filmden etkileyici görüntüler yer alıyor. Aynı zamanda ilk Top Gun filminden de duygusal sahneler bulunuyor.

“Hold My Hand”in klibinin dünya prömiyeri MTV, MTV Live ve MTVU ile Paramount Times Meydanıreklam panolarında gerçekleşti.

“Hold My Hand” single’ı destansı çıkışını bu hafta başında Interscope Records aracılığıyla Billboard’un “Lady Gaga ‘Hold My Hand’ ile yükseliyor” diyerek bildirdi.

Vanity Fair ise şarkıyı “Gaga’yı gelecek yılın Oscar yarışına gönderiyor” diyerek övdü.

“Hold My Hand”in sinema filmi versiyonunda Harold Faltermeyer ile Akademi ödüllü Hans Zimmer’ın bestesi ve prodüksiyon yer alıyor. “Hold My Hand,” Gaga’nın 2018 yılında bir Akademi ödülü, dört Grammy, bir BAFTA, bir Altın Küre ile Critics’ Choice ödülü kazandığı Bir Yıldız Doğuyor filminin müziğindeki başarısından sonra film için orijinal müzik yapımına ve şarkı sözü yapımına dönüşünü işaret ediyor.

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Lady Gaga (@ladygaga)’in paylaştığı bir gönderi

Top Gun Maverick filminde Tom Cruise

Paramount Pictures’ın Top Gun Maverick filminde Pete “Maverick” Mitchell (Tom Cruise), Deniz Kuvvetleri’nin en iyi pilotlarından biri olarak 30 yıllık hizmetinden sonra ait olduğu yerdedir. Cesur bir test pilotu olarak sınırları zorlar ve kendisini yere bağlayacak olan terfiden kaçar.

O güne kadar yaşayan hiçbir pilotun görmediği özel bir görev için Top Gun mezunlarından bir müfrezeyi eğitirken bulan Maverick, merhum arkadaşı ve Radar Önleme Subayı Teğmen Nick Bradshaw’ın, namı diğer “Goose”un oğlu Teğmen Bradley Bradshaw (Miles Teller), çağrı koduyla “Rooster”la, karşılaşır. Belirsiz bir gelecekle ve geçmişinden gelen anılarla karşı karşıya kalan Maverick, en büyük korkularıyla yüzleşmek ve büyük bir fedakarlık yapmasını gerektiren bir göreve gitmek zorunda kalır.

Kenan Kaldan
Kenan Kaldan
Ortaokul yıllarında gazete bayisinde çalışırken çok fazla çizgi roman ve gazete okuduğu için işten atılmış. Çizgili kağıt sevmeyenlerden. Birikmiş notlarını, günlüklerini kitaplaştıracağı günü heyecanla bekliyor.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.