Masumlar Apartmanı Gülben’in şarkısı ile renkleniyor

Masumlar Apartmanı 10. Bölümü fragmanı yayınlandı. Fragmanda Gülben’in hayallere dalmış halde söylediği şarkı ekrana geliyor.

Masumlar Apartmanı Gülben’in şarkısı ile renkleniyor… TRT1’in ilgiyle takip edilen dizisi Masumlar Apartmanı 10. Bölüm fragmanı yayınlandı. Fragman 70’li yılların çok sevilen bir pop şarkısıyla seyirciyle buluştu. Bir başka sevgiliyi sevemem, adlı şarkıyı seslendiren Gülben, yine hayallere dalmıştır. 

Masumlar Apartmanı 10. Bölüm fragmanı yayınlandı. Masumlar Apartmanı Gülben’in şarkısı ile renkleniyor. Haftalardır kasvetli ve ağır bir havada ilerleyen dizinin yeni bölümünde Gülben şarkı söylüyor. 

Gülben’in Esat’a olan platonik aşkı bir gün gerçeğe dönüşecek mi? Mutfakta hayallere dalmış olan Gülben, o ünlü şarkıyı söylüyor… 

Masumlar Apartmanı 10. Bölüm fragmanı yayınlandı. Masumlar Apartmanı’nda Gülben şarkı söylüyor. Gülben’in şarkısı ile dizi kasvetli havadan biraz da olsa kurtuluyor. 

 

MASUMLAR APARTMANI’NDA KİTAPLARIN PENCEREDEN ATILMASI – TIKLA İZLE 

MASUMLAR APARTMANI OYUNCUSUNDAN KÜFÜR – TIKLA OKU

ETİKETLER:
Serdar Tunatürk
Serdar Tunatürk
Cağaloğlu’nda yayınevlerinin arasında büyüdü. Eski kitap, imzalı kitap koleksiyoneri. Osmanlıca eserler üzerinde araştırmalar yapıyor. Türk tarihi alanında okumalar yaparak ve paylaşımlarda bulunuyor.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.