Müge Boz hamile bikinili pozu ile olay yarattı

17.09.2019
A+
A-

Ünlü dizi ve sinema oyuncusu Müge Boz altı aylık hamile. Oyuncu Bali tatilinde kumsalda bikini ile çektirdiği fotoğraflarını takipçileri ile paylaştı.

Müge Boz hamile bikinili pozu ile olay yarattı. 35 yaşındaki dizi ve film oyuncusu Müge Boz altı aylık hamile. Ünlü oyuncu hamile haliyle bikiniyle poz verdi. Sosyal medya hesabından paylaştı. 

Müge Boz bu yıl içinde 38 yaşındaki basketbolcu Caner Erdeniz ile nikah masasına oturmuştu. Müge Boz, evleneceğini de hamile olduğunu da takipçileri ile daima açık yüreklilikle paylaşmıştı.

Müge Boz eşi Caner Erdeniz ile Bali tatilinden fotoğraflar paylaştı.

Müge Boz hamile haliyle bikinisiyle sahilde poz verdi. Eşi Caner Erdeniz’le yaşadığı keyifli sahil fotoğrafları ile birlikte hamileliliğini de takipçileri ile paylaştı. 

Müge Boz bikinili pozu ile sevdiklerinden ve hayranlarından alkış aldı. Bununla birlikte gelen olumsuz tepkiler de vardı. 

Müge Boz bikinili hamile fotoğraflarını sosyal medyadan paylaştı.

Müge Boz, 13 Haziran 2019 tarihinde Barcelona’da evlendi. Galatasaraylı basketbolcu Caner Erdeniz ile dünyaevine girdi. Düğünden kısa bir süre sonra da hamile olduğunu sosyal medyadan duyurdu.

Müge Boz hamile olduğunu sosyal medyadan takipçileri ile paylaşmıştı.

Müge Boz hamile bikinili pozuyla takipçilerini selamladı. Altı aylık hamile olan Müge Boz, şu sıralar eşiyle Bali’de tatil yapıyor.

Müge Boz bikinili ve hamile haliyle kumsalda çektirdiği fotoğrafını Instagram’dan paylaştı. Güzel oyuncu paylaşımına ‘Sendromsuz pazartesi’ notunu yazdı.

Müge Boz bikinili hamile haliyle oldukça keyifli.

Müge Boz, sosyal medya hesabını aktif kullanıyor. Geçtiğimiz Kurban Bayramı’nda da bikinili fotoğrafını paylaşıp, takipçilerinin bayramını kutlamıştı.

ETİKETLER:
Cem Cengiz Yarar
Cem Cengiz Yarar
Dededen kalma 1500 kitaplı evde doğduktan sonra, yolunu haliyle bulması kolay olmuş. Kitapların izinde, sinema, resim, tiyatro alanında yazılar yazıyor. Senaryo çalışmaları bulunuyor. En çok sevdiği şey buradan okurlarla paylaşımda bulunmak.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.