Serenay Sarıkaya dansı ile mest etti

17.04.2019
A+
A-

Ünlü oyuncu ve model Serenay Sarıkaya dansı ile izleyenlerin yüreğini hoplattı. Genç kadın katıldığı gecede kıyafeti ve dansıyla dikkat çekti.

Serenay Sarıkaya dansı ile mest etti. Ünlü model ve oyuncu Serenay Sarıkaya bu yıl Alice müzikali ile büyük sükse yaptı. Müzikalde öylesine sevildi ki… Serenay Sarıkaya da kendini oyuna verdi. İşini ciddiye alması ile bilinen ünlü model ve oyuncu hasta hasta sahneye çıktı.

Serenay Sarıkaya ünlü bir Türk markasanın yüzü… Markanın reklamlarında oynuyor. O markanın gecesinde Serenay Sarıkaya, deyim yerindeyse tam anlamıyla kurtlarını döktü. Pistte kendinden geçen Serenay Sarıkaya dansı ile izleyenleri de mest etti. 

Serenay Sarıkaya gecede kıyafeti ile de dikkat çekti.

27 yaşındaki güzel oyuncu, daha önce sesiyle de dikkat çekmişti. Sahnedeki rahatlığını bu kez dansıyla da gösterdi. Geceye ‘astronot’ tulumu ile katılan Serenay Sarıkaya dans etti, eğlendi, yaşadığı anın keyfini çıkardı. 

Serenay Sarıkaya’nın kıyafeti de dikkat çekti. Lame renkli spor ceket ve pantolondan oluşan ve adeta tulum havasındaki kıyafeti genç kadına ayrı bir hava verdi. Aynı renkteki topuklu ayakkabısı ile Serenay Sarıkaya dans ederken zorlanmadı. Serenay Sarıkaya pistte rahat hareketleri ve dansıyla alkış aldı.

Serenay Sarıkaya pistte müziğin ritmine kendini bıraktı. Dans etti, gecenin keyfini çıkardı. 

ETİKETLER:
Serdar Tunatürk
Serdar Tunatürk
Dil Tarih Coğrafya mezunudur. Türk hikayeciliği konusunda mikro tarih çalışmaları bulunmaktadır. Kültür sanat etkinlikleri, yazar buluşmaları, söyleşiler düzenlemektedir.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.