Bergen rolünü bırakan Serenay Sarıkaya film için ne dedi

06.03.2022
A+
A-

Bergen rolünü önce Serenay Sarıkaya üstlenmişti. Ancak ünlü oyuncu iş yoğunluğunu gerekçe göstererek Bergen projesinden ayrılmıştı. Serenay Sarıkaya Bergen filmi için ne söyledi?

Bergen rolünü bırakan Serenay Sarıkaya film için ne dedi. Bergen filmi vizyonda. Sinema seyircisi Bergen filmiyle buluştu. Filmin yapım aşamasında Bergen rolü için önce Serenay Sarıkaya’nın adı geçmişti. 

Serenay Sarıkaya, rolüyle ilgili medyaya demeçler de vermişti. Ancak bir süre sonra Serenay Sarıkaya ‘iş yoğunluğu’ gerekçesiyle projeden ayrıldığını açıklamıştı. 

Bergen rolünü Serenay Sarıkaya’nın bırakması üzerine ise Farah Zeynep Abdullah üstlenmişti. Film, Farah Zeynep Abdullah’ın başrolüyle sinemalarda 4 Mart’ta vizyona girdi. 

Magazin basını geçtiğimiz gün Serenay Sarıkaya’ya filmle ilgili sorular yöneltti. Sorulardan biri de “İçinizde ukde kaldı mı?” oldu.  

Etiler’deki bir kuaför çıkışında magazin basını ile konuşan Serenay Sarıkaya, “Bergen” filmi için “Birlikte yol aldığımız ekibin gayretle çalıştığını biliyorum ve filmi merak ediyorum. Yolları açık olsun. Eminim harika bir iş çıkarmışlardır” dedi. Bu cevapla Serenay Sarıkaya‘nın Bergen filmini henüz izlemediği ortaya çıktı. 

Oyuncu, “İçinizde ukde kaldı mı?” sorusuna da şöyle yanıt verdi: “Bu işler biraz da kısmet işi. Gerçekten zamanlama tutmadı. Farah’a kısmetmiş. Hiç dert değil. Müthiş bir şey çıktığına eminim.”

Pelin Çite
Pelin Çite
İki yumurta kıramayıp koltuğunun altında 5 kitap taşırken, otobüste ayakta okuyanlardan. Hızlı okuma ve hızlı yazma kurslarını ortaokulda tamamlamış. ABD’de sinema eğitimi aldı. Eski film koleksiyonu yapmayı seviyor.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.