Tuba Ünsal silahlı paylaşımı ile tepki aldı

25.07.2019
A+
A-

Ünlü oyuncu Tuba Ünsal elinde tabanca ile verdiği pozu Instagram hesabından paylaşınca tepkiyle karşılaştı. Silaha karşı olunması gerekirken Tuba Ünsal’ın bu paylaşımı, takipçilerinin tepkisine neden oldu.

Tuba Ünsal silahlı paylaşımı ile tepki aldı

Tuba Ünsal silahlı paylaşımı ile tepki aldı. Ünlü oyuncu Tuba Ünsal’ın sosyal medyadan paylaştığı silahlı fotoğrafı tepki topladı. 37 yaşındaki Tuba Ünsal, oynayacağı bir filmin tanıtımı ile ilgili olarak sosyal medyadan silahlı fotoğraf paylaştı. 

Elinde tuttuğu silahın namlusunu dudaklarına götürerek çektirdiği fotoğrafı Tuğba Ünsal Instagram hesabına koydu. Ancak takipçileri bu paylaşıma tepki gösterdi. Bir takipçi “Silahsız bir dünya isterken silahla resim paylaşmak olmamış.” yorumunda bulundu. 

Tuba Ünsal, gelen yorumlar üzerine “Bazen silahsız bir dünyayı hayal etmek için obje olarak içinin anlamını boşaltıp, yer vermek lazım.” diyerek paylaşımını savundu. Ancak Ünsal’ın bu cevabı gelen tepkilerin yoğunluğuna engel olamadı. 

ETİKETLER:
Kenan Kaldan
Kenan Kaldan
Ortaokul yıllarında gazete bayisinde çalışırken çok fazla çizgi roman ve gazete okuduğu için işten atılmış. Çizgili kağıt sevmeyenlerden. Birikmiş notlarını, günlüklerini kitaplaştıracağı günü heyecanla bekliyor.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.