Burcu Esmersoy boşanıyor

08.08.2019
A+
A-

Ünlü sunucu Burcu Esmersoy boşanıyor. İkinci evliliğini de uzun süre devam ettiremeyen Burcu Esmersoy’un boşanma protokolünü imzaladığı öne sürülüyor.

Burcu Esmersoy boşanıyor

Burcu Esmersoy boşanıyor. Ünlü sunucu Burcu Esmersoy ikinci evliliğini de sürdüremedi. 42 yaşındaki Burcu Esmersoy, 2005 yılında ilk evliliğini İtalyan Massimo Cusimano ile yapmıştı. Üç yıl evli kalan Burcu Esmersoy, 2008 yılında boşanmıştı. 

Renkli hayatı ve aşkları ile gündeme gelen Burcu Esmersoy daha sonra 2018 yılında yani ilk evlilğinden 10 yıl sonra ikinci evlilğini yapmıştı. 

Berk Suyabatmaz adlı işadamı ile evlenen geçtiğimiz yıl evlenen Burcu Esmersoy boşanıyor. Burcu Esmersoy Berk Suyabatmaz çiftinin boşanma protokolünü hazırladıkları konuşuluyor. 

2018 yılı Mayıs ayında evlenen Burcu Esmersoy boşanıyor. İkinci evliliğini de sürdüremeyen Burcu Esmersoy boşanma haberi ile gündemde. İlk evliliğini üç yıl sürdürebilen Burcu Esmersoy boşanma porotokülünü hazırladığına dair iddialar gündemde. 

Burcu Esmersoy, 2018 yılında New York Türk Başkonsolosluğu’nda evlenmişti. İş insanı Berk Suyabatmaz ile bir yıldan biraz fazla evli kalan Burcu Esmersoy’un yakın çevresine “Evet artık ilişkimiz yürümüyor kısa zamanda boşanacağız” dediği iddia ediliyor. 

2018 yılında sade bir törenle dünyaevine giren Budcu Esmersoy Berk Suyabatmaz çiftinin boşanma protokolünü imzaladığı öne sürülüyor. 

Burcu Esmersoy, magazin muhabirlerinin “Boşanacağınız kesinleşmiş neden bitti ilişkiniz?” sorusuna, “Cevap vermek istemiyorum” karşılığını verdi. 

Burcu Esmersoy’un 2 Eylül’de boşanacağı iddialar arasında.

ETİKETLER:
Serdar Tunatürk
Serdar Tunatürk
Cağaloğlu’nda yayınevlerinin arasında büyüdü. Eski kitap, imzalı kitap koleksiyoneri. Osmanlıca eserler üzerinde araştırmalar yapıyor. Türk tarihi alanında okumalar yaparak ve paylaşımlarda bulunuyor.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.