Çağla Ayça Altunkaya açıklama

10.04.2019
A+
A-

Acun Ilıcalı ve 20 yaşındaki Çağla Ayça Altunkaya ile aşk yaşadığı öne sürüldü. Miami sokaklarında motosiklet turu atan Acun Ilıcalı ve Çağla Ayça Altunkaya arasındaki ilişkinin ne olduğu henüz bilinmiyor.

Çağla Ayça Altunkaya açıklama

Çağla Ayça Altunkaya açıklama yapacak mı? Acun Ilıcalı ile aşk yaşadığı öne sürülen genç kadın iddialarla ilgili neler söyleyecek? Acun Ilıcalı Çağla Ayça Altunkaya sevgili mi? Eğer aralarında aşk varsa nasıl başladı? 

Geçtiğimiz gün sosyal medyadan paylaşılan bir fotoğraf ile Acun Ilıcalı’nın 20 yaşındaki Çağla Ayça Altunkaya ile aşk yaşadığı öne sürüldü. 

Miami sokaklarında bir motosiklet üzerinde Acun Ilıcalı, arkasında oturan sarışın bir genç kadın fotoğrafı gündeme bomba gibi düştü. Magazin gündeminde hızla yayılan bu fotoğraftaki genç kadının Yalova doğumlu ve hemşirelik okulu mezunu olan 20 yaşındaki Çağla Ayça Altunkaya olduğu ortaya çıktı. 

Acun Ilıcalı’nın genç sevgilisi olduğu iddia edilen Çağla Ayça Altunkaya ile Miami sokaklarında görüntülendi.

Acun Ilıcalı geçtiğimiz Kasım ayında genç eşi Şeyma Subaşı’ndan boşanmıştı. Acun Ilıcalı boşanmanın ardından yine Şeyma Subaşı’na benzerliği ile dikkat çeken 20’li yaşlardaki Itır Esen ile adı anılmıştı. 

TV8’in sahibi ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı bu kez yine bir sarışın genç kadınla görüldü. Miami sokaklarında motosikletle tur atan ve yürüyen Acun Ilıcalı Çağla Ayça Altunkaya arasındaki ilişkinin boyutu merak ediliyor. 

Acun Ilıcalı’nın kendisinden hayli genç kadınlarla beraber olmasına alışkın olan magazin dünyası, Çağla Ayça Altunkaya’nın da sevgililer kervanında olabileceği hakkında iddialarda bulunuyor. 

Acun Ilıcalı Çağla Ayça Altunkaya ilişkisi merak ediliyor.

Çağla Ayça Altunkaya kaç yaşında

Acun Ilıcalı’nın genç sevgilisi olduğu iddia edilen Çağla Ayça Altunkaya ile arasında 29 yaş fark bulunuyor. Çağla Ayça Altunkaya 20 yaşında. Acun Ilıcalı ise 49 yaşında. Acun Ilıcalı ile Çağla Ayça Altunkaya aşkı olduğuna dair iddialarla ilgili henüz bir açıklama yok. 

Çağla Ayça Altunkaya Acun Ilıcalı ile çıkan fotoğrafından sonra sosyal medya hesaplarını gizledi. Çağla Ayça Altunkaya’nın Acun Ilıcalı ile olan ilişkisiyle ilgili açıklama yapıp yapmayacağı merak ediliyor.

Kenan Kaldan
Kenan Kaldan
Ortaokul yıllarında gazete bayisinde çalışırken çok fazla çizgi roman ve gazete okuduğu için işten atılmış. Çizgili kağıt sevmeyenlerden. Birikmiş notlarını, günlüklerini kitaplaştıracağı günü heyecanla bekliyor.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.