Demet Şener hamile mi

16.04.2019
A+
A-

Demet Şener özel bir hastanenin doğum kliniğinde görüntülenin Demet Şener’in hamile olup olmadığı merak ediliyor.

Demet Şener hamile mi

Demet Şener hamile mi ? Kendisinden 9 yaş genç sevgilisi Cenk Küpeli ile özel bir hastanenin doğum kliniğinde görülen Demet Şener hamile mi? Şimdi magazin gündeminde bu soru var. 

Demet Şener… Türkiye’nin eski modellerinden. Kendisi gibi ünlü bir isim olan basketbolcu İbrahim Kutluay ile 2005 yılında evlenmişti. Bu evlilikten iki çocukları oldu. 

Geçtiğimiz yıl İbrahim Kutluay’ın bir başka kadın ile olan aldatma iddiası gündeme bomba gibi düştü. Ardından da sansasyonel bir boşanma süreci gerçekleşti. Boşandılar… 

Çok geçmeden Demet Şener, kendisinden 9 yaş genç bir sevgili haberi ile magazin gündeminde yer aldı. Demet Şener, Cenk Küpeli ile aşk yaşamaya başladı. Hemen her gün magazin gündeminde onların hakkında haberler çıkmaya başladı. Geçtiğimiz gün Demet Şener Cenk Küpeli aşkından medyaya yansıyan tek taş yüzük haberiydi. 

Demet Şener’in parmağındaki tek taş yüzüğün evlilik teklifi olup olmadığı tartışıldı. Şimdi ise daha büyük bir bomba iddia var ortada. Demet Şener hamile mi? 

Cenk Küpeli baba mı olacak

“Çok aşığım” dediği Cenk Küpeli’den hamile mi kaldı Demet Şener? Geçtiğimiz gün sevgilisi Cenk Küpeli ile birlikte özel bir hastanenin doğum kliniğinde görüntülendi.

İnsan bu, aklına her türlü soruyu getiriyor. Hele ki doğum kliniğinde görüntüleniyorsa bir kadın akıllara hemen acaba hamile mi sorusu geliyor. 

Şimdi herkes bu ziyaretin ardındaki gerçeği merak ediyor. Demet Şener hamile olmayabilir. Sıradan bir test, kontrol için gitmiş olabilir. Ya da başka bir hastalığı olabilir. Allah hastalık vermesin. Eğer hamileyse üçüncü çocuğunu dünyaya getirmesi için gün saymaya başlayacak.

Demet Şener, ilişkisini gizli yaşamayan ünlülerden. Medyaya anında bilgi veriyor. Demet Şener hamile mi, sorusunun cevabı da kısa süre içinde gelecektir. 

ETİKETLER: ,
Serdar Tunatürk
Serdar Tunatürk
Cağaloğlu’nda yayınevlerinin arasında büyüdü. Eski kitap, imzalı kitap koleksiyoneri. Osmanlıca eserler üzerinde araştırmalar yapıyor. Türk tarihi alanında okumalar yaparak ve paylaşımlarda bulunuyor.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.