Dilşah Gülşah Çelik Makara klibine ağır eleştiriler

25.11.2021
A+
A-

Sosyal medyada ünlenmeye çalışanlar yani fenomenler, Türkiye’de ayağa düşen müzik piyasasında da yer alma cesareti gösteriyor. Herkes yapıyorsa ben de yaparım diyen sosyal medyada fenomen olmaya çalışan isimlerden biri de Dilşah Gülşah Çelik. Öyle bir klip yaptı ki, gelen yorumların altından kalkabilecek mi zaman gösterecek.

Dilşah Gülşah Çelik Makara klibine ağır eleştiriler

Dilşah Gülşah Çelik Makara klibine ağır eleştiriler. Sosyal medya fenomeni Dilşah Gülşah Çelik şarkı söylemeye yeltenince ve üstüne üstlük ucuz bir klip çekince eleştirilerin odağına yerleşti.

Sanal alemde her gün yeni bir fenomen ya da fenomen olduğunu iddia eden isimler peyda oluyor. Dilşah Gülşah Çelik de güzelliği ile fenomen olma yolunda çalışmalar yapan bir kadın.

Dilşah Gülşah Çelik, sosyal medyada espirili videolar çekerek takipçilerine sesleniyor. Türkiye’de müzik kalitesi ayaklar altına düştüğü için Dilşah Gülşah Çelik de bu seviyeden cesaret alarak “Makara kız” adlı bir şarkı yapmış.

Dilşah Gülşah Çelik ilk çalışmasına “Makara” adını vermiş. Youtube’da klip yayınlanınca ortalık ayağa kalktı. Klibin altına gelen yorumlar öylesine ağır ki… Onları aşağıda okursunuz zaten…

Ancak ben kliple alakalı bir tek söyleyeceğim. Neden iki çikolata renkli adamla bu klip çekildi? Tarlabaşı’ndan iki Afrikalı bulup klip çekmek bir zeka işi değil elbette, ilkokul çocuklarının da yapabileceği bir şey.

Tarlabaşı’ndan iki Afrikalı çikolata renkliyi al stüdyoya sok onların aralarına bir bir o yana bir bu yana…

 

 

Dilşah Gülşah Çelik Makara adlı tek şarkısını YouTube kanalında yayınladı. Klibin altına gelen yorumlardan bazıları şöyle:

 

Şarkıcıların fenomen değil, fenomenlerin şarkıcı olduğu dönemdeyiz

Türkiye’de müzik piyasası: Oranı buranı aç, tekerleme gibi ikilemelerden oluşan cümleler kur ve olmazsa olmaz auto tune… Hayırlı olsun nur topu gibi bir single’ınız oldu. Artık siz de sanatçısınız.

Olmamaış be çırte bırakında gerçek sanatçılar yapsn işlerini herkes kendi işine baksın derim öyle Müzikle bastıramasınız sesinizi

İyi olduğunuz alanlara yönelin bunu gerçek sanatçılara bırakın şarkıdan çok vücüdünü öne atmışsın

Hile yapmanın pek çok yolu var ama dürüst yöntemler ile müzik yapmak daha iyi olmaz mıydı Dilşah?”

sesi kapatinca aslinda gayet iyi bir sarki:)

Sarkık memeden başka akılda ne kalıyor

Mini mini birler çalışkan ikiler tembel üçler yaşasın dörtler vallahi bu şarkımız bile daha güzel di bari ilk okuldan beri aklımızda….bu ne şimdi sarkık memeden başka akılda ne kalıyor

Vallahi helal olsun Türkiye de her gün 10 tane sanatçi çikyor Buda hepimiz hayırlı olsun ??

Bize bunu yapmaya hakkin yok kulaklarim parcalandi gozlerim kanadi sen boyle bi kadin degildin edepli bi insandin bukadar acilip sacilmazdin para senidr bozdu sanirim

Güzel olman sesinin güzel olduğu anlamına gelmiyor gerçekten son olsun Allah için

 

Pelin Çite
Pelin Çite
İki yumurta kıramayıp koltuğunun altında 5 kitap taşırken, otobüste ayakta okuyanlardan. Hızlı okuma ve hızlı yazma kurslarını ortaokulda tamamlamış. ABD’de sinema eğitimi aldı. Eski film koleksiyonu yapmayı seviyor.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.