Güllü Allah Yazdıysa Bozsun şarkısını Banu Alkan dinlerse

25.11.2021
A+
A-

Arabesk ve fantezi müziğin 90’lı yıllardaki güçlü sesi ‘Kasımpaşalı Güllü’ lakabıyla bilinen Güllü, tek bir şarkı ile geri döndü. “Allah yazdıysa bozsun” adlı şarkısına klip çeken Güllü’yle ilgili akıllarda kalan Banu Alkan ile televizyon ekranlarındaki tartışma ve kavga sahneleriydi. Aradan yıllar geçti. Her iki sanatçı da olgunlaştı. Belki bu şarkının hattına bir araya gelip bir kahve içerler. Banu Alkan Güllü’nün “Allah yazdıysa bozsun” şarkısını dinledi mi? Dinlediyse ne düşündü?

Güllü Allah Yazdıysa Bozsun şarkısını Banu Alkan dinlerse

Güllü Güllü Allah Yazdıysa Bozsun şarkısını Banu Alkan dinlerse ne der? Arabesk şarkıcısı Güllü 17 yıl sonra bir şarkı yaparak hayranlarının karşısına çıktı.

Hafızalarda en son televizyondaki Ünlüler Çiftliği’ndeki haliyle orada Banu Alkan ile tartışmaları ve kavgaları ile kalan Güllü, yeni şarkısı ile bakalım ne yapacak?

Banu Alkan ile Ünlüler Çiftliği’nde sık sık tartışan ve “Seni şimdi dövmüycem tamam mı ellerime yazık” sözüyle hafızalara kazınan Güllü, tek bir şarkıyla geri döndü.

 

Bu gönderiyi Instagram’da gör

 

Zian Ziangil (@ziangil)’in paylaştığı bir gönderi

Ünlü sanatçı Güllü 17 yıllık bir aranın ardından “Allah Yazdıysa Bozsun” adlı şarkısıyla müzikseverlerle buluştu. 17 yıl aradan sonra onu merak eden hayranlarının karşısına tek şarkıyla çıkması şaşkınlık yarattı. Geçmişte hayli üretken olan ve şarkılarıyla rüzgar gibi esen Güllü’nün 17 yıl sonra yine onlarca şarkıyla hayranlarıyla buluşması bekleniyordu. Bu nedenle tek şarkıyla doyması mümkün olmayan hayranları şoka girdi. 

Güllü’nün kendine has yorumu ve buğulu sesiyle geniş bir hayran kitlesi bulunuyor. Dijital dünyada da yayına verilen klipte Güllü’deki değişim de gözler önüne serildi. Eski tarzını bir kenara bırakan Güllü, neredeyse rasta denilecek türde örme saçlarıyla kamera karşısına geçti. 

Doların ani artışı herkesi etkilerken, klipte de bunun etkileri görüldü. Güllü’ye uygulanan makyaj, stil onun klasik havasının dışında klibe yansıdı. Özensiz yapıldığı belli olan makyaj nedeniyle klipte bol bol filtre kullanılarak hatalar yok edilmeye çalışıldı. Sesinden bir şey kaybetmeyen Güllü, belki de bu kliple değil sadece bir masada kendi halinde otururken çekilseydi daha iyi olurdu. 

Sesi güçlü, kendisi de güçlü bir kadın olan Güllü “Allah Yazdıysa Bozsun” şarkısıyla eski fırtına günlerini geri getirebilecek mi? Bunu zaman gösterecek. 

Akıllarda Banu Alkan ile kavgaları kalan dobralığıyla bilinen Güllü Allah Yazdıysa Bozsun adlı arabesk şarkısıyla 2022’ye merhaba diyor. Banu Alkan bu şarkıyı dinledi mi diye de akıllara geliyor. 63 yaşındaki Afrodit, ‘Kasımpaşalı Güllü’nün geri dönüşünü nasıl karşıladı acaba? Eski günleri unutup bir kahve için buluşurlar mı acaba? Yoksa Banu Alkan Güllü’ye “Allah yazdıysa bozsun” mu der. Bilinmez…

Fantazi-arabesk müziğe bir dönem damgasını hakkıyla vurmuş olan Güllü, hayat mücadelesini de tek başına vererek 17 yıl sonra tek bir şarkıyla da olsa “Ben varım, buradayım” diyerek sanat dünyasına ve hayranlarına seslenmişse, Banu Alkan da elbette “bir kahve içelim” der gibi…

 

 

 

ETİKETLER: ,
Kenan Kaldan
Kenan Kaldan
Ortaokul yıllarında gazete bayisinde çalışırken çok fazla çizgi roman ve gazete okuduğu için işten atılmış. Çizgili kağıt sevmeyenlerden. Birikmiş notlarını, günlüklerini kitaplaştıracağı günü heyecanla bekliyor.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.