İşte Benim Zeki Müren sergisi

Yavuz Rençberler
724kultursanat.com ‘un kurucusu. Gazeteci, televizyon programcısı, iletişim danışmanı. İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Radyo TV mezunu. Türkiye Gazeteciler Cemiyeti ödülü sahibi. Mesleğinin verdiği refleks ve pratiklikle kültür sanat alanında olanları değerlendirmeye paylaşmaya çalışıyor. İçinde insan olmayan kitaba, içinde kitap olmayan insana inanmıyor. İnsanın yazılmamış sayfalarının yazılanlardan daha çok olduğuna inanıyor. İletişim: yavuz@724kultursanat.com

işte_benim_zeki_müren_sergisi

Müren Kokteylinin tarifi

Zeki Müren’in sergisi için merdivenleri çıktığınızda karşınızda 3 büyük siyahh beyaz Zeki Müren posteri ile karşılaşıyorsunuz. Elinde limonlar… Bu posterlerin arasında ise Zeki Müren’in ünlü kokteylinin tarifi kendi ifadeleri ile yer alıyor:

Efendim önümüzde bayram yılbaşı gibi tatlı günler var. Ve de kış yavaş yavaş yaklaşmakta. Mutlu yuvalarımızda rahat rahat ılık ılık oturduğumuz geceleri bendenizin buluşu olan tatlı bir içki ile süslemek istersiniz diye düşündüm ve sizlere Müren Kokteyl’in tarifini yapmak istedim. Bakınız, deneyiniz, hem çok kolay, hem de çok nefis oluyor.

BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 3 YORUM