Kıvanç Tatlıtuğ zehirlendi hastaneye kaldırıldı

25.06.2019
A+
A-

Ünlü oyuncu ve model Kıvanç Tatlıtuğ’un yediği yemekten zehirlendiği ve hastaneye kaldırıldığı iddia ediliyor. Oyuncunun midesi yıkandı ve ardından da taburcu edildi.

Kıvanç Tatlıtuğ zehirlendi, hastaneye kaldırıldı. Ünlü oyuncu ve model Kıvanç Tatlıtuğ’un zehirlendiği ve hastaneye kaldırıldığı iddia ediliyor.

İddia bir televizyon programından kamuoyuna ulaştı. Geçtiğimiz hafta sonu kayınpederi Ali Cengiz Dizer’i kaybeden Kıvanç Tatlıtuğ, acının tazeliğini halen yaşarken bir de zehirlenme vakası yaşadı. İddiaya göre yediği yemek sonrası kendisini kötü hissedin Kıvanç Tatlıtuğ, şoförü tarafından gece yarısı Ulus’taki özel bir hastaneye götürüldü. 

Zehirlendiği düşünülen ünlü oyuncuya hızla müdahale edildi. Hastanede Kıvanç Tatlıtuğ’un midesi yıkandı. Hastanede yaklaşık iki saat gözetim altında tutulan Kıvanç Tatlıtuğ’a vücut direncini artırması için serum verildi. Ardından da taburcu edildi. 

ETİKETLER:
Pelin Çite
Pelin Çite
İki yumurta kıramayıp koltuğunun altında 5 kitap taşırken, otobüste ayakta okuyanlardan. Hızlı okuma ve hızlı yazma kurslarını ortaokulda tamamlamış. ABD’de sinema eğitimi aldı. Eski film koleksiyonu yapmayı seviyor.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.