Osman Pazarlama Şahan Gökbakar güldürüyor

22.07.2019
A+
A-

Komedi filmi Osman Pazarlama oyuncu kadrosu ile dikkat çekiyor. Osman Pazarlama komedi türünde bir film. Başrolünde Şahan Gökbakar var.

Osman Pazarlama Şahan Gökbakar güldürüyor

Osman Pazarlama Şahan Gökbakar güldürüyor. 19 Şubat 2019 Tarihinde vizyona giren Osman Pazarlama filmi izleyenlere keyifli anlar yaşatıyor.

Komedi tüdündeki filmde Şahan Gökbakar, Osman Şaşmaz adlı pazarlamacının hayatından kesitler veriyor. Yönetmen koltuğunda Togan Gökbakar, başrolünde Şahan Gökbakar var.

Osman Pazarlama filminin konusu izleyenleri hem güldürüyor hem düşündürüyor. Osman Pazarlama filminin oyuncuları tanıdık isimler.

Osman Pazarlama Şahan Gökbakar güldürüyor. Osman Pazarlama filminin konusu ne? Osman Pazarlama filminin oyuncuları kimler?

Osman Pazarlama filminin konusu

Osman Şaşmaz, aşık olduğu kızla evlenebilmek için başarılı bir işadamı olmayı hedefliyor. Bu hedefte ilerlerken de başanı olmadık işler geliyor. İşte bu olmadık işler izleyiciyi güldürüyor.

Şahan Gökbakar’ın kahkaha dolu filmi Osman Pazarlama’nın senaryosu Şahan Gökbakar ve Togan Gökbakar’a ait.

Osman Pazarlama filminin konusu kahkahayla dolu. Ossan Şaşmaz, İstanbul’un orta halli mahallelerinden birinde yaşamaktadır. Bir yandan da Uzakdoğu’dan getirdiği ürünleri satmaya çalışmaktadır. Bununla birlikte patenti ve icadı kendisine ait patlamaya hazır ürünlere yatırımcı bulup zengin olmayı hedefleyen girişimcidir.

Osman Şaşmaz, sevdiği kızın babasına kendini ispat etmek ister. Bu hırsa da türlü maceralara atılır.

Osman Pazarlama fragmanı izle

 

Osman Pazarlama oyuncu kadrosu

Osman Pazarlama oyuncu kadrosu dikkat çekiyor. Şahan Gökbakar başrolde Osman Şaşmaz rolünde. Selim Akgül, Esra Balıkçı,  
Yurtşen Fidan, Gizem İnceoğlu, Liberat Niyoyandika, Tahsin Tonkuş, Feriştah Senem, Tahsin Yıldırım, Sükran Çağman.

Filmde ünlü popçu Demet Akalın ve eşi Okan Kurt da rol alıyor. 

ETİKETLER:
Serdar Tunatürk
Serdar Tunatürk
Dil Tarih Coğrafya mezunudur. Türk hikayeciliği konusunda mikro tarih çalışmaları bulunmaktadır. Kültür sanat etkinlikleri, yazar buluşmaları, söyleşiler düzenlemektedir.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.