Serenay Sarıkaya aldatıldı mı Kerem Bürsin ile ayrılığın nedeni

25.04.2019
A+
A-

Türkiye’nin gözde çifti Serenay Sarıkaya Kerem Bürsin aşkı bitti. Ayrılığın ardındaki iddia Kerem Bürsin’in Amerikalı bir güzele gönlünü kaptırması yönünde.

Serenay Sarıkaya aldatıldı mı Kerem Bürsin ile ayrılığın nedeni

Serenay Sarıkaya aldatıldı mı? Kerem Bürsin, Türkiye’nin gözde güzel modellerinden Serenay Sarıkaya’yı aldattı mı?

Serenay Sarıkaya Kerem Bürsin aşkı bitti. Seren Sarıkaya Kerem Bürsin çifti Türkiye’deki yapılan pek çok ankette ‘en beğenilen çift’ olarak seçiliyordu. Genç çift 3,5 yıldır aşk yaşıyordu. Şimdi o aşk bitti. 

Serenay Sarıkaya Kerem Bürsin ayrıldı. Serenay Sarıkaya 27 yaşında. Kerem Bürsin ise 31. Dizi filmlerde rol alan iki model üç buçuk yıllık birlikteliklerine nokta koydu 

Magazin dünyasının gündeminde Serenay Sarıkaya Kerem Bürsin aşkının bitmesi yer alıyor. Serenay Sarıkaya aldatıldı ve o nedenle ilişki bitti, iddiası ise gündeme bomba gibi düştü. 

Kerem Bürsin bir süredir ABD’deydi. İddia o ki Kerem Bürsin Serenay Sarıkaya’yı aldattı. Amerikalı bir güzel ile Kerem Bürsin yeni bir ilişkiye başladı. 

Serenay Sarıkaya Kerem Bürsin neden ayrıldı

Serenay Sarıkaya Kerem Bürsin çiftinin bir süredir aralarının soğuk olduğu konuşuluyordu. Aralarındaki krizi çözemeyen çift ayrıldı. Serenay Sarıkaya Kerem Bürsin ayrılığının duyulması ile genç kadın Instagram hesabındaki fotoğraflarını sildi. Birlikte var olan onlarca fotoğraf artık Instagram hesabında yer almıyor.

Serenay Sarıkaya’nın hesabında sadece çift oldukları dönemde birlikte oynadıkları reklam filmine ait bir kare kaldı. 

Kerem Bürsin ihanet mi etti

Kerem Bürsin ihanet mi etti? Kemer Bürsin Serenay Sarıkaya’yı aldattı mı? Maganiz dünyası bu iddiayı tartışıyor. İddia o ki Kerem Bürsin Amerikalı bir güzele gönlünü kaptırdı. Serenay Sarıkaya ile olan ilişkisini bitirdi. 

Kerem Bürsin, geçtiğimiz gün yüzü olduğu giyim markasının lansmanına katılmış, sakal bıraktığı görülen Bürsin, “Sakallar şu anki ruh halim. Sadece uzatmak istedim. Serenay (Sarıkaya) Amerika dönüşü ilk gördüğünde biraz şaşırdı ama sevdi” demişti.

Kenan Kaldan
Kenan Kaldan
Ortaokul yıllarında gazete bayisinde çalışırken çok fazla çizgi roman ve gazete okuduğu için işten atılmış. Çizgili kağıt sevmeyenlerden. Birikmiş notlarını, günlüklerini kitaplaştıracağı günü heyecanla bekliyor.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
BİR YORUM YAZIN

ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.