Zehra Çilingiroğlu köylü kızı gibi

23.06.2019
A+
A-

Hülya Avşar ve Kaya Çilingiroğlu’nun kızı Zehra Çiligiroğlu giydiği elbise ile sosyal medyayı salladı.

Zehra Çilingiroğlu köylü kızı gibi

Zehra Çilingiroğlu köylü kızı gibi… Hülya Avşar ve Kaya Çilingiroğlu’nun kızı Zehra Çilingiroğlu’nun kıyafeti sosyal medyada alay konusu oldu. 

21 yaşındaki Zehra Çilingiroğlu geçtiğimiz gün baştan ayağa kapalı köylü fistanı şeklindeki elbisesi ile objektiflere takıldı. Hülya Avşar medyada gündemden düşmüyor. Haliyle kızı Zehra Çilingiroğlu da gazetecilerin ilgi odağında.

Zehra Çilingiroğlu bazan aşk haberleriyle, bazan babası tarafından konulan yasaklarla haber oluyordu. Kimi zaman kavgalarıyla da gündeme gelen genç kız şimdi ise giyim tarzı ile sosyal medyada ortalığı karıştırdı.

Zehra Çilingiroğlu sevgilisi Alaattin Kadayıfçıoğlu ile tatil sezonunu Bodrum’da açtı. Seksi bikinisi ile görüntülendi. Aradan çok geçmeden Zehra Çilingiroğlu, Zorlu Alışveriş Merkezi’nde deyim yerindeyse tam bir köylü elbisesi ile kameralara yakalandı. 

Zehra Çilingiroğlu sade görünmek istese de giydiği elbiseyle sosyal medyanın diline düşmekten kurtulamadı. Zehra Çilingiroğlu’nun elbisesine sosyal medyada binlerce yorum yapıldı.

Çoğu takipçi Zehra Çilingiroğlu’nun sade güzelliğine vurgu yaptı. Ancak pekçok takipçisi de tarzını beğenmedi. 

ETİKETLER:
Kenan Kaldan
Kenan Kaldan
Ortaokul yıllarında gazete bayisinde çalışırken çok fazla çizgi roman ve gazete okuduğu için işten atılmış. Çizgili kağıt sevmeyenlerden. Birikmiş notlarını, günlüklerini kitaplaştıracağı günü heyecanla bekliyor.
YAZARA AİT TÜM YAZILAR
ZİYARETÇİ YORUMLARI - 0 YORUM

Henüz yorum yapılmamış.