Erhan Yazıcıoğlu’dan teröre karşı yürüyüş çağrısı

Şehir Tiyatroları’nın eski Genel Sanat Yönetmeni Erhan Yazıcıoğlu, sanatçılara teröre karşı yürüyüş daveti yaptı. Yürüyüş Şehir Tiyatroları önünden başlayacak.

03 Ocak 2017 Salı, 21:46

Erhan Yazıcıoğlu’dan teröre karşı yürüyüş çağrısı geldi. Yazıcıoğlu, sanatçılara sokağa çıkarak teröre karşı yürüyüş çağrısı yaptı. Şehir Tiyatroları’nın eski Genel Sanat Yönetmeni Erhan Yazıcıoğlu, “Terör durmadıkça biz de durmayacağız” dedi. 

Yazıcıoğlu tüm sanatçıları, Şehir Tiyatroları’nın önünden başlayacak yürüyüşe çağırdı.Erhan Yazıcıoğlu teröre karşı yürüyüş için valiliğe başvurduğunu söyledi. Tüm sanatçılara çağrı yapan Yazıcıoğlu, yürüyüşe 50 yıl boyunca kadrosunda yer aldığı Şehir Tiyatroları’nın önünden başlanılacağını belirtti.

Erhan Yazıcıoğlu, “Terörün dibini kurutuncaya kadar herkes elinden geleni yapacak ve terör durmadıkça biz de durmayacağız” dedi. Teröre karşı yürüyüş için, valiliğe başvuruda bulunduğunu belirten Şehir Tiyatroları eski Genel Sanat Yönetmeni Erhan Yazıcıoğlu, tüm sanatçılara çağrı yaptı. Yürüyüşe, 50 yıl boyunca kadrosunda yer aldığı Şehir Tiyatroları’nın önünden başlanılacağını belirten Yazıcıoğlu, “Terörün dibini kurutuncaya kadar herkes elinden geleni yapacak ve terör durmadıkça biz de durmayacağız” dedi.

Editör: Cem Cengiz Yarar

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz