Taner Ceylan Türkiye’de olduğum için değerliyim

16 Şubat 2017 Perşembe, 19:53

Taner Ceylan Türkiye’de olduğum için değerliyim, dedi. Dünyaca ünlü ressamımız Taner Ceylan, GQ Men Of The Year Ödülleri 2016 töreninde yaptığı derin mesaj içeren konuşmasıyla geceye damgasını vurdu.

Yaptığı resimlerle olduğu kadar sosyal gelişmelere gösterdiği duyarlılıkla bilinen Taner Ceylan, ödül konuşmasında Türkiye’yi, İstanbul’u vurgulayarak sanatındaki mekan ilişkisini belirtti. İstanbul ve Türkiye’nin kıymetine vurgu yaptı.

GQ Men Of The Year Ödülleri törenle sahiplerini buldu. GQ Men Yılın Sanat Ödülü dünyaca ünlü ressam Taner Ceylan’a verildi. Taner Ceylan ödülünü alırken sahnede dikkat çeken bir kısa konuşma yaptı. Sanatçının konuşması şöyleydi:

“Sadece resim yapıyorum. Bildiğim tek şey o. Başka hiç bir şey yapmadım. hayat sürprizlerle dolu. Nereden nereye. Sırf resim yaparak üstelik. Dünyanın her yerinde sergiler açıyorum. Kırmızı halılar seriliyor evet. Ben de şaşırıyorum ama… Türkiye’de olduğum için değerliyim atölyem İstanbul’da olduğu için değerliyim bunu farkettim. Onun için hep beraber üretmeye devam, diyorum.”

Taner Ceylan’ın GQ Men Yılın Sanat Ödülü töreninde yaptığı konuşmayı izleyebilirsiniz:

Dün geceden @unerzeynep #gqmenoftheyear2016 @p_kasmin @nickolney @emvbowen

Taner Ceylan Studio (@tanerceylanstudio)’in paylaştığı bir gönderi ()

 

Editör: Cem Cengiz Yarar

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz